Bizi Arayın + (90)549 402 0502
Hafta İçi: 08.30 - 19.00 info@alelma.com.tr
ALELMA  

Hakkımızda

about-company-image

20 +

SENEDİR DEĞİŞMEYEN KALİTELİ HİZMET

image
ALELMA

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin önde gelen birçok firması ile yaşadığımız satış ve satış sonrası servis hizmetler alanlarındaki 20 yıllık deneyimimizden yola çıkarak müşterilerimize kaliteli ve güvenli ürünler ile garantili servis hizmetleri sağlamayı hedefliyoruz. Sorun yok Alelmaservis var. Sorun yok diyerek başladığımız servis hizmetlerinde çayımız hazır sizi bekliyoruz.

Hedefimiz güvenilir ve garantili hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Hedefimize ulaşmak için durmadan kendini geliştiren ve yenileyen uzman kadromuz sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Misyonumuz

Sorun yok
Alelma var!

Bilgisayar Teknik Servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin it sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır. Tüm bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimi olduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Sorununuz ne kadar büyük ve problemli olursa olsun gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak için varız.

Anmo
Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz
bizim için çok önemli!

Aynı zamanda kurumsal şirketlere yönelik sunmuş olduğumuz bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile tüm şirketlerin IT & BT sorunlarına çözüm üreterek anlık olarak oluşan sorunlara çözümler üretmekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında tüm sistemin koruma altına alınmasını sağlamakla birlikte bilgi güvenliğinizi de sağlamış olmaktasınız.

Anmo

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız...

Copyright © 2023 Alelma Elektronik Tüm Hakları Saklıdır.